TATOBITY

Vesnice Libereckého kraje roku 2018

Myslivecký spolek Radostná – Tatobity pořádá

v sobotu 17. listopadu od 20 hodin na sále KD Tatobity

Hubertskou zábavu spojenou s mysliveckou kuchyní a tombolou.

Volby do zastupitelstva obce se uskuteční dne 26. ledna 2019.

Členem zastupitelstva obce může být zvolen každý státní občan ČR, který alespoň druhý den voleb dosáhl věku nejméně 18 let a je v den voleb v této obci přihlášen k trvalému pobytu.

V naší obci Tatobity bude voleno 15 členné zastupitelstvo. Kandidátní listiny je třeba podat nejpozději do 21. listopadu 2018 do 16 hodin příslušnému registračnímu úřadu, tj. Městský úřad Turnov, Antonína Dvořáka 335, 511 01 Turnov.

Potřebný počet podpisů na peticích podporujících kandidaturu volebních stran typu nezávislý kandidát a sdružení nezávislých kandidátů je pro Tatobity stanoven takto: nezávislý kandidát 25 podpisů, sdružení nezávislých kandidátů 39 podpisů.

Veškeré vzory kandidátních listin, prohlášení kandidáta a petiční vzor jsou k dispozici na OÚ, případně na internetových stránkách Libereckého kraje (www. kraj-lbc.cz ).

28. října 2018 v rámci oslav 100 let Československé republiky byla u tatobitské “Tisícileté lípy” odhalena pamětní deska, jejíž návrh vytvořil student SUPŠ Turnov Asamat Baltaj a zhotovena byla v Komerční slévárně šedé a tvárné litiny Marca Kyncla v Turnově. Na závěr oslav byla u Masarykovy základní školy zasazena lípa, která symbolizuje 100 let samostatného státu.

 

I v letošním roce se naše obec přihlásila do soutěže Vesnice roku Libereckého kraje 2017 a získala v něm jedno z dílčích vítězství – modrou stuhu. 

Modrá stuha byla udělena za společenský život v obci.

Celý příspěvek

TV Tatobity – Videa z akcí obce

Kalendář akcí

< 2019 >
Říjen 28 - Listopad 03
 • 28
  Žádné události
 • 29
  Žádné události
 • 30
  Žádné události
 • 31
  Žádné události
 • 01
  Žádné události
 • 02
  Žádné události
 • 03
  Žádné události

Tatobitský informáček

Předpověď počasí pro obec Tatobity

Počasí Tatobity - Slunečno.cz