Masarykova základní škola a mateřská škola Tatobity, příspěvková organizace

Vážení rodiče,

vzhledem k dané situaci není možné uskutečnit schůzku rodičů budoucích prvňáčků osobně ve škole, což mě mrzí, neboť bych se s Vámi ráda seznámila, ale doufám, že se uvidíme všichni v září. Předám Vám tedy informace touto cestou.

Do školy se nastupuje ve středu 1. září 2021 v 8:00h. Na zahájení přijdou prvňáčci s rodiči a taškou na zádech :), do které si pak uloží věci přichystané na lavici. Po slavnostním úvodu se rodiče dozví další důležité informace.

Pokud již přes prázdniny chcete pořídit dětem potřebné pomůcky a věci do školy, zde máte seznam:

-přezůvky (bačkory), zámek s 2 klíči (jeden náhradní se jmenovkou odevzdají ve škole pro případ, že klíč od skříňky zapomenou),2 hrnečky na pití (nejlépe plastové a podepsané),  ručník, kufřík popř. krabice s víkem na věci na VV a PČ, obaly na sešity a učebnice. Obaly na učebnice ALTER mají atypické rozměry, ale pokud to v papírnictví sdělíte, mívají už celé sady.

Tělesná výchova: tričko, šortky, tepláky, mikinu, obuv (cvičky nebo tenisky se světlou podrážkou)

Výtvarná výchova a pracovní činnosti: vodové barvy (KOH-I-NOR), tempery (KOH-I-NOR), kelímek na vodu, štětce ploché i kulaté (č.2, 4, 6, 8, 10, 12), hadřík, suché pastely, nůžky, lepidlo tuhé i tekuté (Herkules), modelína, staré tričko (proti ušpinění), černá lihová fixa, pastelky 12ks (nejlépe KOH-I-NOR a trojhranné), dvě obyčejné trojhranné tužky (kvůli úchopu).

Ještě jen upozornění. Každý rok na začátku září jezdíme na Výlet za poznáním. Letos se opět vydáme na Benecko, a to od 8. 9. do 10.9. Podnikáme různé výlety, soutěžíme a hrajeme hry. Předpokládaná cena je 1500Kč. Budeme vybírat první týden v září.

Přeji všem dětem i jejich rodičům krásné prázdniny a dovolenou a těším se na Vás všechny 1. září. Mgr. Milena Kašová

Print Friendly, PDF & Email