I přes nepříznivou předpověď počasí se výlet do ZOO Chleby náramně vyvedl. Krmili jsme daňky, pomuchlovali kůzlátka, fandili pávům při jejich namlouvacím tanci, obdivovali akrobatické kousky gibonů a smáli se na sebe navzájem s velbloudem.
Dešťovou přeháňku jsme přečkali v suchu s chutným obědem a pak jsme vyrazili postrašit strašilky.
Nakonec jsme si stihli pohrát i na hřišti a pak už byl čas vyrazit zpátky do školky.
PS Dikobraz ostny nestřílí.












































































