Ve škole jsme si letos krásně užili oslavu čarodějnic. Všichni jsme se sešli na školní zahradě, kde se to hemžilo čarodějnicemi a čaroději v nápaditých kostýmech. Každý si vymyslel své kouzelné jméno a přidal k němu i krátký verš – některé byly opravdu velmi originální. Poté jsme se společně vyfotili, abychom měli na tento den hezkou vzpomínku.
Po focení následovala zábavná rozcvička s košťaty, kterou vedli páťáci. Díky ní jsme si protáhli těla a připravili se na další program. Pro děti byla připravena různá stanoviště s úkoly, kde si procvičily paměť, rychlost, postřeh, přesnost a kreslení. Za každý splněný úkol je čekala sladká odměna.
Na závěr jsme si společně opekli vuřty a užívali si příjemnou atmosféru. Počasí nám navíc přálo, celý den bylo slunečno, takže se oslava opravdu vydařila.

































































