Dnes proběhlo slavnostní loučení s předškoláky. Na děti čekala různá stanoviště, na kterých se prověřovaly jejich předškolácké dovednosti a znalosti. Po splnění všech úkolů nastalo slavnostní šerpovaní paní starostkou a pasování na školáky panem ředitelem.
Všem budoucím prvňáčkům přejeme hodně štěstí v nové životní etapě!





























